Jalanõud ja kotid

Baggage

Lahtiolekuaeg 10 - 20

Telefon 4455253

Koduleht www.baggage.ee

Kauplus BAGGAGE on linna suurim reisikohvrite- ja kottide pakkuja. Laia sortimenti kuuluvad muuhulgas kaubamärgid CHARTERS, LEEHOLDEL, MIA TORO jpt, mis on hinna ja kvaliteedi suhtelt parim valik.

NS King

Lahtiolekuaeg 10 - 20

Telefon 6030358

E-Post info@confusensking.ee

Koduleht www.nsking.ee

Kauplustes NS King leidub igas suuruses ja värvitoonis nahast ning tekstiilist, pidulikke, klassikalisi, aga ka ülimoodsaid jalatseid igale maitsele ja rahakotile.

SHU

Lahtiolekuaeg 10 - 20

Telefon 4455920

Koduleht www.shushop.eu

Kaubavalik on kokku pandud põhimõttel, et kvaliteetsete ja trendikate jalatsite eest ei pea ilmtingimata palju maksma. Sama poliitikat kannavad ka SHU oma kaubamärgi kingad ja saapad, kus valikus nii meeste-, naiste- kui lastejalanõud.

The Bag

Lahtiolekuaeg 10 - 20

Telefon 4455916

E-Post gasell@confusegasell.ee

Koduleht www.thebag.ee

The Bag kauplus kutsub sind aksessuaaride maailma. Aksessuaare pole kunagi liiga palju, tee nendest enda huvitavad kaaslased igasse päeva. Kauplusest leiad suurima valiku trendikaid nahast ja kunstnahast naiste käekotte, rahakotte, vihmavarje, portfelle, arvutikotte, seljakotte ning kohvreid. The Bag pakub mitmeid erinevaid kaubamärke ja tootesarju. Kaubamärgid: Active, Beaute, Cat, Confidence, Daniel Ray, Delsey, Enrico Benetti, Master, Pearl, Gianna, Gussaci, Poem, Charters, Baggage.

Weekend

Lahtiolekuaeg 10 - 20

Telefon 44 56 070

E-Post kaubamajakas@confuseweekendshoes.ee

Koduleht www.weekendshoes.ee

Pakutakse tuntud ja usaldusväärsete brändide tooteid nagu Nike, Puma, Adidas, Columbia, Tommy Hilfiger, Tom Tailor, Bronx, Mustang, New Balance, Reebok, Skechers jne.Kaubavalikus on jalatseid kogu perele mitmekülgseks ja kvaliteetseks vaba aja veetmiseks, tööl käimiseks või tervisespordiks.
SMTH!2 ".html"