Kodu ja tehnika

Chilli

Lahtiolekuaeg 10 - 20

Telefon 666 4666

E-Post info@confusechilli.ee

Koduleht www.chilli.ee

Chilli esinduspood pakub tavahindadest kuni 70% soodsamalt ilu- ja tervisetooteid, moe- ja kodukaupa, elektroonikat, mänguasju ja palju muud. Lisaks on kohapeal lai valik elamuslikke kingiideid, millega ennast või oma lähedasi üllatada. Samuti saab esinduspoest kätte Chilli veebipoest www.chilli.ee soetatud kaubad.

Euronics

Lahtiolekuaeg 10 - 20

Telefon 6512222

Koduleht www.euronics.ee

Euronics toob huvilisteni uusimaid tehnoloogialahendusi ja Eesti suurima kaubavaliku. Pärnu Euronicsi kaupluses on tootevalik väga lai ja mitmekesine. Suurim valik digi- ja fototooteid + mängud.

Expert

Lahtiolekuaeg 10 - 20

Telefon 4450065

E-Post parnu@confuseexpert.ee

Koduleht www.expert.ee

Tehnika ülesanne on muuta inimeste elu lihtsamaks. See on põhimõte, millest juhindub ka maailma suurimas elektroonikakaupluste ketis Expert. Kohas, kus hoolikalt eelvalitud kauba hulgast on lihtne sobivat leida ja otsitavat lihtne märgata. Kus teenindajad aitavad ka kõige keerukamatest toodetest aru saada. Kust on põnev läbi põigata, lihtne vajadusel järelmaksuga osta või kaupa koju tellida. 

Jysk

Lahtiolekuaeg 10 - 20

Telefon 4455991, 4455992

E-Post 1506@confusejysk.ee

JYSK on rahvusvaheline poekett, mille algust tuleb otsida Taanist, kus 1979. aastal avas omanik ja asutaja Lars Larsen oma esimese kaupluse. JYSK pakub laia ja mitmekülgset kaubavalikut, mis vastab aastaaegadele, majapidamisvajadustele ning ükskõik millise ruumi sisustamise nõuetele. Täna tegutseb JYSK juba 35 riigis üle maailma.JYSKi kauplusest leiad mööblit nii siseruumidesse kui ka aeda. Siin on lai valik voodipesu, kvaliteetseid madratseid, patju, tekke ja kardinaid. Kodus erilise meeleolu loomiseks soovitame valida sobivad aksessuaarid: erined korvid, hoiukastid, küünlad, vaasid, laudlinad, lauanõud jne.

Koduekstra

Lahtiolekuaeg 10 - 20

Telefon +372 56 991 059

Koduleht www.koduekstra.ee

Koduekstra kaubavalikus on enam kui 17 000 toodet alates igapäevastest esmatarbekaupadest kuni ajakohaste hooajatoodeteni. Otse tootjatelt tarnitud lai valik kaupu tagab sortimendi kordumatuse ja soodsa hinnataseme. Igakuiselt ilmub Koduekstra kliendileht, mis toob klientideni parimad pakkumised meie kaubavalikust eriti hea hinnaga. Oma püsiklientidele teeb Koduekstra igakuiselt sooduspakkumisi, mis jõuavad nendeni uudiskirja ja kliendilehe vahendusel. Kliendiks hakkamine on lihtne – tuleb vaid kaupluses oma ID-kaart registreerida.

Oomipood

Lahtiolekuaeg 10 - 20

Telefon 443 3644

E-Post parnu@confuseoomipood.ee

Koduleht www.oomipood.ee

Oomipoe eesmärgiks on pakkuda kõike seda, mida vajab elektroonikahuviline, elektroonikat tootev või parandav ettevõtja või tavakasutaja oma igapäevaelus elektroonikaseadmete kasutamiseks. Oomipoest leiad kõik, mis ümbritseb kodutehnikat – juhtmed, pistikud, antennid ja puldid ning ka seda, mis on kodutehnika sees – kaitsmed, trafod jms. Tänu laiale tootevalikule, leiab iga tehnikahuviline endale midagi.

YOLO

Lahtiolekuaeg 10 - 20

Telefon 522 3339

Koduleht parnu@confuseyolo.ee

YOLO on Eesti esimene ja ainus kauplus, mis pakub väga suures ja laias valikus kaitseübriseid nutitelefonidele ja tahvelarvutitele, nii uuematele kui ka vanematele mudelitele. Samuti on valikus kõikvõimalike mobiilitarvikuid ja muid aksessuaare.
SMTH!2 ".html"