Rõivad

Camel Active

Lahtiolekuaeg 10 - 20

Telefon 4466424

E-Post kaubamajakas@confusecamelactive.ee

Camel Active kauplus pakub riideid ja jalatseid aktiivsetele meestele ja naistele, kes peavad lugu moest, mugavusest ja eelkõige kvaliteedist. Kollektsioonid on loodud mõeldes mitmekülgsusele. Esindatud on kolm stiili: linn, reisimine ja sport.

Cropp

Lahtiolekuaeg 10 - 20

Telefon 4455966

E-Post kaubamajakas@confusecropptown.ee

Koduleht www.cropptown.com

Kliendikaart 5% allahindlust täishinnast.
Cropp on noorte rõiva müügi kontseptsioon, mis on suunatud linnakultuuri noorte elustiilile. Tegemist on samuti kiirmoe brändiga, mis pakub rõivaid naistele, meestele ja noorukitele. Lisaks pakutakse laia valikut aluspesu ja aksessuaare. Igal nädalal saabuvad kauplustesse uued tooted, mis annavad hea valikuvõimaluse klientidele ennast eristada.

Laste Riidekapp

Lahtiolekuaeg 10 - 20

Telefon +372 53003205

E-Post lasteriidekapp@confusegmail.com

Püsikliendiprogrammiga liitunutele täishinnaga kaup -5%
Lasteriiete valikus on joped, mantlid, kombed, püksid, mütsid, kindad, seelikud, kleidid, pluusid, särgid, pesu, ööriided, sokid, sukkpüksid jpm.

Lindex

Lahtiolekuaeg 10 - 20

Telefon +372 61 08 783

Koduleht www.lindex.com

Lindex on üks juhtivamaid moekette Euroopas umbes 480 kauplausega 17 riigis. Lindexi ärikonseptsioon on pakkuda inspireerivat ja tasukohast moodi teadlikule naisele. Valikus on erinevad kontseptsioonid naisteriietes, lasteriiets, pesus ja kosmeetikas. Üle poole Lindexi tootevalikust on valmistatud kasutades jätkusuutlikumaid allikaid ning Lindex on pühendunud sellele, et aastaks 2020 oleks 80% toodangust valmistatud jätkusuutlikumal viisil. ‘We make Fashion Feel Good’ (Me muudame moe mugavaks) on Lindexi suhtluse printsiip, mis näitab selgelt, mida ettevõte teeb ja mille eest seisab. Lindex on osa Soomes registreeritud Stockmann grupist. Lisainfo on leitav aadressil www.lindex.com

Mosaic

Lahtiolekuaeg 10 - 20

Telefon 4455962

E-Post kaubamajakasmc@confusebaltikagroup.com

Koduleht www.andmorefashion.com

Kinkekaardid. Kliendiprogrammiga liitunutel kogu täishinnaga kaup -5% ja sünnipäevakuul kogu kaup (ka allahinnatud) -10%. Liitumine tasuta.
MOSAIC on rahvusvaheline moebränd, mis pakub stiilset ja kvaliteetset kontori- ja vabaaja rõivastust nii meestele kui naistele ning moodsaid ja mugavaid rõivaid nende lastele.

Monton

Lahtiolekuaeg 10 - 20

Telefon 4455968

E-Post kaubamajakasmt@confusebaltikagroup.com

Koduleht www.montonfashion.com

Kinkekaardid. Kliendiprogramm, mis annab erineva suurusega ostudelt allahindlust 5%, 7% ja 10%. Liitumine tasuta.
Monton on põnev kvaliteetmoe bränd, mis peegeldab globaalseid trende oma unikaalsel moel. Mugav ostukeskkond ning innovatiivne kommunikatsioonikeel.

Premiere by Poldma

Premiere kauplus on kõigile, kes hindavad kvaliteeti ja armastavad klassikalisemat moodi. Esindatud on ajatud klassikud moemaailmast nagu Tommy Hilfiger, Marc O`Polo, Brooks Brothers, Marlboro Classic, Pierre Cardin ja teised. Tule saa osa disainerite loomingust, kuhu on tegijad pannud oma hinge ja südame.

Reserved

Lahtiolekuaeg 10 - 20

Telefon 4455952

E-Post kaubamajakas@confusere-reserved.ee

Koduleht www.re-reserved.com

Kliendikaart 5% allahindlust täishinnast.
Reserved on klassikaline kiirmoe rõiva bränd. Ta pakub vabaaja, smart casuali ja office rõivaid naistele, meestele ja ka lastele. Lisaks pakutakse laia valikut aluspesu ja aksessuaare. Igal nädalal saabuvad kauplustesse uued tooted, mis annavad hea valikuvõimaluse klientidele ennast eristada.

Takko

Lahtiolekuaeg 10 - 20

Telefon 4455905

E-Post parnu.5107@confusetakko-fashion.ee

Koduleht www.takko.com

Takko on Saksa kaubamärk, mis on Euroopa turul tuntust kogunud juba üle 30 aasta ja esindatud 16 riigis enam kui 1900 kauplusega. Stiilsed rõivad igaks päevaks ja erinevateks olukordadeks – Takko mitmekülgne sortiment pakub laias valikus trendikaid ning soodsaid riided ja aksessuaare kogu perele.
SMTH!2 ".html"