Söögikohad

BabyBack Ribs & BBQ

Lahtiolekuaeg 10 - 20

Telefon +372 442 2023

E-Post kaubamajakas@confusebabyback.ee

Koduleht www.babyback.ee

BabyBack pakub E-R kuni kella 17:00-ni lõunapakkumisi. Lõunapakkumised kehtivad kliendikaardiga. Kliendikaardi saab teha kohapeal TASUTA.
Baby Back on esimene ameerikalik pererestoran Eestis, kus saab nautida maitsvat BBQ-d ning kogeda Ameerikat. Sind koheldakse siin nagu kaua oodatud külalist.

Boost Juice Bar

Lahtiolekuaeg 10 - 20

Koduleht www.boostjuicebars.ee

Boost Juice baar pakub värsketest puuviljadest ja eluskultuuridega väherasvastest külmutatud jogurtitest smuutisid ja mahlu. Parim on see, et tervisliku toitumise nimel ei pea ohverdama maitset. kõik meie smuutid ja mahlad ei ole ainult toitvad, vaid ka superhead. Boost teeb tervisliku elustiili lihtsaks! LOVE LIFE!

Cafe Peccadello

Lahtiolekuaeg 10 - 20

Telefon 4455927; +372 56 577 108

Koduleht www.peccadello.ee

Cafe Peccadello on hubane ja kvaliteetseid roogasid pakkuv söögikoht.Menüü on kokku pannud erinevaid maitseeelistusi arvestades. Kohvikus pannakse rõhku lõunamenüüle, kondiitritoodetele ja käsitöö maiustustele.Cafe Peccadello tunnusvärviks on oranž, mis on söögiisu tõstev ja häid mõtteid tekitav värv. Olete kõik oodatud!

Da Vinci Pasta & Pizza

Lahtiolekuaeg 10 - 20

Telefon 4455237

Koduleht http://davincifood.ee/

Da Vinci Pasta ja Pitsa on fast casual stiilis söögikoht kogu perele. Nautida saab laias valikus pastat, pitsat, salateid, suppe, eelroogi ja ehtsat käsitsi valmistatud Itaalia jäätist.

Chopsticks

Lahtiolekuaeg 10 - 20

Telefon 4427905

Koduleht www.chopsticks.ee

Chopsticks on Hiina ja Aasia köögile spetsialiseerunud rikkaliku menüüga kiirtoidurestoran. Kõik Chopsticksi toidud valmistatakse kohapeal värskest toorainest. Sealt leiate mitmekülgse valiku maitsvaid taimetoite ja erinevaid lihatoite nii mahedamates kui teravamates versioonides. Chopsticksi roogade hinnad on väga mõistlikud ja igapäevaselt leiate meilt ka soodsaid päevapakkumisi. Eksootilist toitu saab nautida kohapeal või kasutada toidu koju tellimiseks meie kulleri teenust.

Hesburger

Lahtiolekuaeg 10 - 20

Telefon +372 58501209

E-Post parnu@confusehesburger.fi

Koduleht www.hesburger.ee

Hesburger on perefirma, mis on saanud alguse Soomest. Hesburger on restoranide arvu poolest suurim kiirsöögikett nii Soomes kui ka Balti riikides. Hesburgeri hamburgerid on valmistatud kõrge kvaliteedilisest 100% loomalihast. Toidu kvaliteet on Hesburgeri kõrgeim prioriteet.

Kohvilett

Lahtiolekuaeg 10 - 20

Telefon +372 5103698

Koduleht www.kohvilett.ee

ALATI müügil kõige soodsama hinnaga laias valikus kohviube,ALATI võrratu kohv ja tee,ALATI imemaitsvad käsitöökoogid. Naudi kohapeal või osta kaasa!

Sushi de Luxe

Lahtiolekuaeg 10 - 20

Telefon 58 66 77 67

E-Post info@confuseluximport.ee

Menüüs võib kohata erinevaid toite nii Jaapani kui Euroopa köökidest.Pakutakse laia valikut jaapanipäraseid jooke - õlut, saket ja uskumatult head ploomiveini. Kõrgetasemeline toit ja teenindus - Sushi deLuxe Cafe visiitkaart. Naudi kohapeal, telli kaasa tel. 58 66 77 67   või "Tellitoit" kaudu!
SMTH!2 ".html"