Sport ja vaba aeg

Apollo

Lahtiolekuaeg 10 - 20

Telefon 633 6020 E-R 09:00-17:00

E-Post info@confuseapollo.ee

Koduleht www.apollo.ee

Liitudes Apollo püsikliendiprogrammiga saate kõigilt raamatu- ja kontoritarvete ostudelt 5% soodustust, lisaks igakuised eripakkumised.
Kaubamajaka keskuses asuv Apollo on Apollo poodidest kõige uuem, kus lisaks laiale raamatuvalikule leiab hulgaliselt filme, muusikat, laua- ja elektroonilisi mänge. Apollo raamatupoes on esindatud sisuliselt kõik Eestis asuvad kirjastused, lisaks paljud väliskirjastused.

Rademar

Lahtiolekuaeg 10 - 20

Telefon 4455999

E-Post parnu@confuserademar.ee

Koduleht www.rademar.ee

Rademaris on parim valik kaupu sportimiseks ja aktiivseks vaba aja veetmiseks. Valikus on kvaliteetseid spordi- ja vabaajariideid, jalatseid, aksessuaare, spordivahendeid, jalgrattaid ja palju muud sportlikku parimatelt kaubamärkidelt. Jalgrataste hooldus ja remont.

Sportland

Lahtiolekuaeg 10 - 20

Telefon +372 445 5933

Koduleht www.sportland.ee

Sportland on Baltikumi suurim, maailma parimaid spordi- ja vabaajabrände müüv ja turundav jaekaupluste kett. Sportland Eesti AS on Sportland International Group AS tütarettevõte ja opereerib Sportland, Sportland Outlet, O`Neill, Timberland jaekette Eestis. Sportlandi missiooniks on muuta noorte inimeste elu huvitavamaks, paremaks, emotsionaalsemaks läbi nendepoolt pakutavate toodete ja teenuste.
SMTH!2 ".html"