Toidukaubad

Juustukuningad

Lahtiolekuaeg 10 - 20

Telefon +372 4463640

E-Post kaubamajakas@confusejuustukuningad.ee

Koduleht www.juustukuningad.ee

Juustukungingate kaupluses on lai juustuvalik, pakutakse üle 70 erineva sordi juustu. Kõiki juustusid on võimalik maitsta. Lisaks juustule leiab poest ka palju muud, mis juustuga kokku sobib, näiteks juustukastmed ja -moosid, veinid ja õlled, snäkid, juustunoad, riivid ja muud tarvikud.Hulgimüük, kinkepakid, ettetellimused sales@confusejuustukuningad.ee

Pärnu Hyper RIMI

Lahtiolekuaeg 8:00-22:00

Telefon 4475330

E-Post info.parnu@confuserimibaltic.com

Koduleht www.rimi.ee

Värsked toidukaubad, kuivained, joogid, alkohol, lemmikloomatooted, beebikaubad, rõivad, jalatsid, aksessuaarid, kosmeetika, puhastustarbed, ajalehed-ajakirjad ja teised tööstus- ning esmatarbekaubad.

Tahkuranna Liha ja Suits

Lahtiolekuaeg 10 - 20

Telefon +372 5110335

E-Post info@confusevorstiwabrik.ee

Koduleht https://www.facebook.com/vorstiwabrik

KES ME OLEME?Oleme Päris Eesti Mehed, tõeliselt entusiastlikud lihaarmastajad ja teeme Päris Liha. Oleme väike ettevõte ja teeme kõike käsitsi. Meie tooted ei sisalda maitsetugevdajaid,kaalu tõstavid masse, gluteeni, peitrasva, tärklist, värvaineid.Oleme uhkusega väiksed ning hoiame teadlikult end sellisena, sest leiame, et ainult nii saab pidada klientidega otsest sidet ja personaalset suhtlust, teha äärmiselt kvaliteetset lihatoodangut. Kaubamajaka poes on esindataud Tahkuranna kogu tootevalik. Aitab E ainetest ja sodi söömisest, sööme midagi head!  
SMTH!2 ".html"